CsgoTournaments

❗️ پاسخ به جنجال اخیر ❗️

❗️اطلاعیه
این‌جانب امیر H1tmaN از گذشته هیچ گاه به شایعات پاسخ ندادم و همواره مشغول طی کردن مسیر خود بودم. اما در رابطه با خبری که اخیرا توسط عده‌ای معلوم‌الحال منتشر شد، مجبورم واکنش نشان بدم.
متاسفانه عده‌ای برای جلب توجه و جذب ممبر و تخریب بقیه حاضر هستند دست به هر کاری بزنند.
روز جمعه 28 شهریور بنده به همراه چند نفر از دوستانم داخل یکی از گیم نت های اصفهان بازی کردیم. بازی ها حالت دوستانه داشت و همگی ورودی پرداخت کرده بودیم. چهار بازی انجام شد. 45 دقیقه بعد از آخرین بازی انجام شده، ظاهرا از داخل سیستمی که بنده و 3 نفر دیگه هم پشت اون سیستم نشسته بودن فایل مشکوکی پیدا میشه. مساله مجهول باقی موند ولی یه عده این وسط با سو استفاده کامل ماجرا رو طوری نقل کردن که طور دیگه‌ای برداشت بشه. متاسفانه وقتی دشمنی وجود داشته باشه، ماجرا به هر طریقی نقل میشه. البته که وقتی یکی مثل من که دو سال پیش یه اکانت وک کرده و توی فیسیت بن شده، دیوارش خیلی کوتاهه و هر چیزی رو میشه به راحتی بهش نسبت داد.
اما باید به شاه رگ اصلی این ماجرا پرداخته بشه. شخصی که تقریبا تمام پلیرهای آنلاین کانتر اونو می‌شناسن. بهروز SteveN، کسی که از گذشته حق بازیکنان زیادی رو پایمال کرده و همواره با رانت و تبانی تیم خودش Immorals رو توی تورنومنت‌ها بالا کشیده. از دادن قرعه‌های آسون گرفته تا حذف حریفان به دلایل واهی. اما علت درست کردن تمام این جنجال رو خودش آخر متنش گفته. “کلاب ESEA”
کلابی که 4 ماهه ران شده و از اول تا الان بدون ورودی و رایگان در اختیار بازیکنان ایرانی بوده. بد نیست ایشون یک بار هم درمورد فارم کردن FACEIT و کاری که دو سال پیش کردن توضیح بدن که چطور آبروی ایران رو بردن. یا چرا تیک Verify کلابش رو توی ESEA از دست داد؟ چرا دیگه از طرف ESEA ساپورت نشد؟
اینا همه مواردی هستن که تقریبا همه جوابش رو می‌دونن.
ایشون توی FACEIT هاب زد و دو ماه اول رایگان گذاشت تا ممبر جذب کنه. تا ممبر گرفت پولیش کرد… طبیعیه ناراحت باشه یکی رایگان واسه بقیه کلاب زده. تمام سعیش رو هم می‌کنه که طرف مقابل رو تخریب کنه.
تقریبا همه پلیر قدیمی و خوشنام، امین Sandman رو می‌شناسن. ایشون جزو کسایی بوده که با بهروز SteveN مشکل داشته. بهروز خان چیکار کرد؟ داخل چنلش به امین Snadman تهمت اسکمر بودن زد!!!! هرکسی که رقیب ایشون باشه به هر طریقی از بازی خارجش می‌کنه. هرکسی که مانع پول درآوردن بهروز SteveN از بازیکنان بیچاره ایرانی بشه. اما باید به یه سری از یاوه گویی‌های این شخص هم پاسخ داده بشه.
دقت کردید که اون همه حرف بافت تا آخرش رو وصل کنه به کلاب. به گفته ایشون، بنده توی ESEA چیت میزنم و هر هفته جوایز رو می‌برم. ممبرها و بازیکنان دائمی کلاب بهتر می‌تونن این قضیه رو قضاوت کنن. اما یه دلیل بهتر دارم:
فصل اول کلاب که فروشگاه CSGOSKIN.IR اسپانسر کلاب ما بود:
هفته دوم بنده توی کلاب اول شدم ولی از گرفتن جایزه امتناع کردم و جوایز به نفرات دوم و سوم و چهارم رسید.
( لطفا لینک های پایین را مشاهده کنید )
لینک پست در کانال

پایان هفته‌ی دوم CsGoTournaments ESEA Club

هفته هفتم هم بنده چهارم شدم، ولی جایزه به نفر پنجم رسید.
لینک پست در کانال

پایان هفته‌ی هفتم CsGoTournaments ESEA Club

اما از فصل دوم، ESEA خودش اسپانسر کلاب شد و جوایز به صورت اسکین و توسط ادمین‌های ESEA داده میشود. که بنده فقط هفته دوم تونستم دوم بشم.
لینک پست در کانال

پایان هفته‌ی دوم فصل دوم CsGoTournaments ESEA Club


در واقع طی این 4 ماه تنها یک بار جایزه بردم!
دقت کردید که ایشون در تمام متنش سعی کرد خودشو بالا بکشه و از خودش تعریف کنه؟ انگار که نردبان پیدا کرده و داره میره بالا.
اینکه یک ویدیو از حضور ما داخل یه گیم نت پست بشه و چندتا عکس کنار هم چیده بشه، هیچ دلیل و مدرک قانع کننده‌ای نیست.

به شخصه امیدوارم افراد یاد بگیرن برای از راه به در کردن رقیبان‌شون، از راه های کثیف وارد نشن. مخصوصا افرادی مانند SteveN که تمام بازیکنان از گندکاری های ایشون با خبر هستن.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن